Мова  РУС УКР

ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!

  • 24 травня 2016 02:00:58
  • Відгуки : 2
  • Переглядів: 4304
  • 5 ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
Яскраві кольори, плавні переходи відтінків, увага до найдрібніших деталей, позитивні персонажі і радісне враження від дизайнів найвищої якості знають і впізнають з першого погляду десятки тисяч шанувальників з усього світу. Знайомтеся, це фірмовий стиль української компанії ЛанСвіт.

Під час цього інтерв'ю я була настільки зачарована скромною чарівністю Світлани Глущенко, тендітною і чарівної жінки, що було складно повірити, що за її спиною стоїть ціле виробництво вишивальних наборів ТМ ЛанСвіт. Проте я вже точно зрозуміла, що всі її дизайни чимось схожі на неї саму і тому саме такі - з добре продуманими деталями, з родзинкою і душею.

- Світлана, головне питання - як же все починалося? Чому саме вишивка?
- Почалося все, мабуть, з того, що я вийшла заміж і переїхала до Києва. У новому місті адаптувалася не відразу, а просто сидіти вдома було нецікаво. Від нудьги вирішила згадати старе захоплення - вишивку бісером, і вишити картину з весільної фотографії. Варто сказати, що починала я вишивати бісером тоді, коли вибір кольорів був досить мізерний, тому вирішила спробувати вишивати нитками. Але всю історію зі створенням схеми по фото розповідати не буду, нам і всього журналу не вистачить, скажу тільки, що в цій, відносно невеликий, схемі було 75 кольорів і тьма одиночних хрестиків! Вишивальниці мене зрозуміють (сміється). Так що, поки я вишила цю свою схему, я зрозуміла все нюанси, які не треба робити в дизайнах.

    

- Коли і як ви прийшли до створення власних схем?
- Якийсь час я вишивала нитками як для себе, так і на замовлення, і паралельно вивчала розробку дизайнів, розуміючи різницю між «прогоном» і якісної схемою.
У якийсь момент серед наших друзів і знайомих почався «бебі-бум». Для мене це означало період вишивки метрик. Але мені не подобалися метрики, які я знаходила. І тоді я почала пошук картинки для власної схеми. По одному з малюнків я і створила свою першу схему, яка була вже не прогоном або перенабором, а повноцінною авторською схемою з усіма нюансами - відрисовкою в ​​потрібній палітрі, опрацюванням деталей під вишивку хрестиком і бекстічем. Схема була успішно вишита і подарована «винуватцям», результатом всі залишилися задоволені. Ось тут-то я і підсіла на створення схем, тоді ще, звичайно, не в промислових масштабах, швидше для себе, але я працювала і вдосконалювалася.

   

- У вас є свій, особливий стиль, який не сплутаєш ні з яким іншим виробником. Як народжуються ваші дизайни, хто малює ескізи? Чому ви вирішили зайнятися саме виробництвом наборів?
- Безпосередньо дизайни створюю я. І в більшості своїй вони народжуються за малюнками художника-ілюстратора Марини Федотової. Коли я вперше побачила її роботи, зрозуміла - мені дуже подобаються вони всі! Першим мною був створений і вишитий Хом'як, якого зараз всі знають по набору «Полуничне щастя». Але він створювався для себе, тоді конкретних планів по перетворенню хобі в бізнес ще не було. На перші думки в цьому напрямку наштовхнули колеги по вишивальному цеху, яким я і показала вишитого хом'яка на «живій» зустрічі клубу. Дівчатка були в захваті, просили продати схему, розпитували про процес, про плани на наступні розробки. Тому що автором малюнка була не я, віддати або тим більше продати схему я не могла, вже тоді розуміючи суть авторського права. Я стала думати - якщо займатися цим на професійному рівні, то як? Адже для цього треба укласти договір на авторські права, вкладати багато сил і часу, а в результаті схеми частіше копіюють ніж купують. Вихід був один - робити набори! Чоловік мене повністю підтримав. Хоча я смутно уявляла, як я буду це робити, але вже загорілася бажанням почати. І почала я з пошуків контактів автора малюнків. Шукала тоді довго, але на мій лист, на мій подив і захоплення, Марина Федотова відповіла і погодилася, щоб я використовувала її малюнки в створенні наборів для вишивання.
На той момент я викупила права на 4 малюнки, і перший набір побачив світ через рік після того, як з'явилася така ідея. Це був кризовий 2009 рік, який особисто для нас став символом оновлення і нових починань.

    

- Звідки взялася назва «ЛанСвіт» і що вона означає?
- Над назвою думали довго, навіть оголосили конкурс на кращу назву на вишивальному форумі. Конкурс виявився популярним, варіантів було багато. До речі, автори найвдаліших отримали в подарунок наші наборчики. В результаті назва поєднала в собі дві частини мого імені - ЛанСвєт, яка швидко трансформувалася в ЛанСвіт, отримавши додатковий сенс - «світ Лани» (мій віртуальний нік - «Лана»). Торгову марку ми зареєстрували відразу, у чоловіка був досвід в цій галузі, тому про авторські права і торговій марці ми потурбувалися відразу.

- Як ви ставитеся до якості, якими матеріалами комплектуете свої набори? Чим можете пишатися?
- «Навчалася» вишивати я на наборах Dim, тому їх якість (тих часів) для мене була еталоном і хотілося робити не гірше. Крім того, я впевнена, що вишивка повинна приносити задоволення. Можливо, хтось звернув увагу на наш девіз, який є на кожній упаковці - «Надихаючись життям». Це означає, в першу чергу, що все, що ми робимо, повинно надихати. Тому всі набори йдуть в отшів до випуску в серійне виробництво. Якщо є якісь недоліки, ми їх виправляємо і переробляємо таким чином, щоб вони не заважали процесу вишивки, не дратували вишивальницю. Звичайно, наші дизайни місцями досить складні, є петіт і багато бека, але вставляємо ми їх обґрунтовано, для якісного результату.
Таким чином, всі елементи наших наборів, починаючи зі схеми і ниточок, і закінчуючи органайзером і голочками - це ретельно вивірені кроки на шляху до сердець наших шанувальників. До того ж, ми стежимо і за відгуками вишивальниць. Свого часу за відгуками ми збільшили розмір схем в два рази, додали стільки ниток, щоб ні у кого не виникало в них нестачі. Або ще приклад: прислухавшись до відгуків на форумах, ми зрозуміли, що наш «ключ», особливо в розділі блендів, не дуже зручний, і внесли зміни, зробивши його більш зрозумілим.
Що стосується матеріалів, то тут підхід такий же: процес вишивки та результат повинні приносити задоволення. Тому і матеріали повинні бути відповідні. Якщо це канва, то тільки Zweigart, причому кромки всіх відрізів обробляються оверлоком. Якщо ниточки, то DMC, тому що для мене цей виробник асоціюється з якісним результатом у вишивці. Навіть голки ми вибрали одні з кращих на світовому ринку - англійської фірми John James.
І ми не збираємося знижувати якість, тому що це те, що цінують наші шанувальники, і ми цим пишаємося.

   


- Що виділяє вас поміж інших виробників? Як ви ставитеся до того, що ваші дизайни копіюють?
- Я б сказала, що ми виробник з «авторським» підходом до розробки дизайнів - дизайн робиться тільки з позитивним настроєм, немає жорстких часових рамок. Якщо дизайн раптом на середині «не пішов» - він відкладається і робиться інший. Дуже важливо, щоб дизайн не був зроблений з поганим настроєм, «аби як», аби закінчити. Таким чином, в розробці може бути до 3-7 дизайнів одночасно.
Ще одна наша особливість - ми намагаємося кожен дизайн зробити унікальним за рахунок незвичайних елементів: стрази і намистини Swarovski, нитки Kreinik, бісер TOHO або Preciosa. Цим ми не тільки помітно виділяємося, але й захищаємося від піратства. Купити наш набір вигідніше, ніж знайти і купити все ті ж матеріали, багато з яких просто не продаються окремо. Ну а якщо використовувати інші матеріали «підбором», за результат ми не ручаємося, тому що він сильно відрізняється не в кращий бік. Без всіх потрібних матеріалів та дрібниць наші дизайни і виглядають по-іншому, і вже точно не приносять тієї радості від процесу, яку ми закладаємо в набір.
А взагалі до піратства, яким, по суті, і є будь-яке копіювання, ми з чоловіком ставимося вкрай негативно. Хочеться донести до читачів і покупців наборів - за кожним набором, кожним дизайном стоять місяці, а іноді і роки кропіткої роботи художника, дизайнера, і багатьох інших людей, які беруть участь в його створенні. Ми вкладаємо в них не тільки гроші, але і душу, щоб кожна вишивальниця через свою власну працю в процесі вишивки, створювала на виході свій маленький шедевр, яким би могла пишатися.

   


- Які плани на майбутнє? Чи плануєте залучати нових авторів-художників? Можливо, в зв'язку з цим зміниться стиль ваших вишивок?
- Плани у нас великі. В першу чергу, будемо збільшувати кількість дизайнів і радувати шанувальників новими наборами набагато частіше, ніж раніше. Крім того, є цікаві напрацювання з новими серіями і новими художниками, в цьому напрямку ми також будемо розвиватися. Але це не означає, що зміниться стиль наших наборів. Ми плануємо зберегти детальність і мініатюрність наших дизайнів, які так подобаються нашим шанувальникам, при цьому не просто зберігши якість розробок, але й удосконаливши її. Як ми цього дістанемося - не розкрию, але стиль ми точно не втратимо.

- Що ви побажаєте читачам?
- Надихайтеся життям!


Автор: Кондратова Яніна
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
ТМ ЛанСвіт - надихаючись життям!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.4 TOP (opencartadmin.com)
 
Залишити відгук ↓
 
Упорядкувати відгуки:
 

Швидка доставка

24-47 годин

Надійність

×

Надійність

гарантія якості товарів

Безкоштовна доставка

×

Безкоштовна доставка

для замовлення від 1000 грн.

Турбота про покупця

×

Турбота про покупця

ми любимо вас!

×

безкоштовна доставка

на суму від 1000 грн.

знижка 5% на наступну покупку

×

знижка 5% на наступну покупку

в обмін на фото готової роботи.

×
×