Мова  РУС УКР

Новини в світі вишивки

  • 21 березня 2016 12:46:52
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 1622
  • 0
Днями завершилася всесвітньо відома виставка hand-made і товарів для нього - H + H cologne 2016 і принесла багато новин.
 
Відзначимо лише найбільш значущі з них, який точно будуть цікаві нашим вишивальниць:
 
Компанія DMC презентувала свою новинку - Coloris:
 
 
Нові ниточки Coloris поєднують в собі чотири контрастні кольори в кожному мотку. Повна зміна кольору відбувається кожні п'ять сантиметрів, це чітко видно по смугастості мотка. Такий ефект відкриває нові горизонти для рукодільниць.
Coloris вже виявилися неймовірно популярними серед клієнтів DMC, не дивлячись на те, що офіційно випускати їх почали тільки 01.01.2016.
Детальніше в каталозі DMC тут: http://edp.dmc.fr/catalogue/uk2016/#15
 
DMC також порадували новими простенькими дизайнами, в своєму стилі:
 
 
А разом з Лондонській Національній Галереєю DMC презентували новий дизайн в рамках проекту створення наборів за мотивами полотен відомих живописців:
 
 
Невідомий українським рукодільниць, але досить популярний на місцевому рівні датський виробник наборів для вишивки хрестом - Haandarbejdets Fremme (O. Oehlenschlägers Eftf. ApS) презентував новинку:
 
Ця компанія виробляє набори для вишивки вже більше 140 років і поповнює свою колекцію дизайнів регулярно. Набори містять датський льон відмінної якості і відмінні нитки DANSK FLOWERTHREAD. Можливо, хтось із вас, наші дорогі клієнти та читачі, зробить для себе відкриття у вигляді нових дизайнів і можливостей у вишивці.
 
А так добре знайомий нам Abris Art став своєрідною сенсацією для європейських покупців зі своїми новинками - наборами для вишивки бісером на полотні нового покоління:
 
 
Ще одним українським проривом року в Європі став український виробник товарів для рукоділля VDV, який презентував свої новинки (поки вони не представлені у нас в магазині, і ми б дуже хотіли зрозуміти, наскільки вони вам цікаві, тому будемо вдячні за відгуки про ці продукти і попередні замовлення):
    
Новини в світі вишивки
Новини в світі вишивки
Новини в світі вишивки
Новини в світі вишивки
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.4 TOP (opencartadmin.com)
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Швидка доставка

24-47 годин

Надійність

×

Надійність

гарантія якості товарів

Безкоштовна доставка

×

Безкоштовна доставка

для замовлення від 1000 грн.

Турбота про покупця

×

Турбота про покупця

ми любимо вас!

×

безкоштовна доставка

на суму від 1000 грн.

знижка 5% на наступну покупку

×

знижка 5% на наступну покупку

в обмін на фото готової роботи.

×
×