Мова  РУС УКР

Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016

  • 08 вересня 2016 13:32:12
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2605
  • 0
Літо пролетіло швидко і непомітно, в турботах і приємних клопотах. Нас, як представників Golden Kite, стали впізнавати в Україні. Звичайно, ми докладаємо максимум зусиль, щоб оповістити вас, наші дорогі покупці і клієнти, що ми, як Golden Kite Україна, готові зробити для вас більше, ніж ви очікуєте. Отже, перед черговим кордоном - осінньої виставкою HANDMADE EXPO 2016, хотілося б підвести підсумки трьох літніх місяців:
Червень 2016: опублікована замітка про наше Представництво GK в Україні - журнал Все про рукоділля № 5 (40) червень 2016, ми стали отримувати перші дзвінки з питаннями про те, як придбати ліцензійну схему ГК в Україні; почалися перші активні продажі - оригінальні схеми GK в Україні.
Липень 2016: опублікована наша стаття про Голден Кайт - і в нашому блозі, і в журналі Все про рукоділля № 6 (41) липень-серпень 2016 року; ми придбали кольоровий принтер, щоб швидше і якісніше друкувати для вас схеми Голден Кіт, тому що замовлень ставало все більше;
Серпень 2016: мабуть, самий насичений місяць літа! По-перше, ми переїхали і стали ще доступнішими для наших клієнтів - тепер ми «живемо» прямо на Севастопольській площі, вул. Народного ополчення, 1, оф. 718. По-друге, на численні прохання ми почали комплектувати набори за схемами GK, які ви у нас замовляєте. І по-третє, ми почали підготовку до виставки, тому що цей захід серйозний і ми хочемо показати, що представництво Голден Кайт Україна гідно довіри і поваги.
  
Ми дуже сподіваємося виправдати ваші надії і обіцяємо їх навіть перевершити. Ми плануємо розширювати спектр послуг, які ми можемо запропонувати нашим покупцям.
Уже сьогодні у нас ви можете замовити:
- Схема GK в PDF;
- Друкована схема Golden Kite (кольорова + чорно-біла);
- Набір Голден Кайт по будь-якій схемі з сайту виробника;
- Муліне DMC для схеми GK;
- Канва Zweigart для вишивки схем ГК будь-якого Каунта;
- Консультація по схемам Голден кит;
- Будь-які додаткові аксесуари, які полегшать вашу роботу над шедеврами Golden Kite: п'яльці, вишивальні верстати (станки), голки, органайзери PAKO, паперові органайзери для ниток, органайзери для муліне Вівчарі і багато іншого;
- Оформлення готових робіт ГК в багет - ми гарантуємо якісне оформлення вишивки в раму, тому що прекрасно уявляємо обсяг виконаної вами роботи і час, витрачений на це.
 
Ми раді запросити вас на наш стенд Golden Kite Україна на виставці HANDMADE EXPO 2016 28 вересня - 01 жовтня 2016 року.
В інший час наш офіс гостинно відкриє свої двері для вас по будь-якого питання: Київ, вул. Народного ополчення, 1, оф. 718.
Ми завжди на зв'язку за телефонами: +38 050 9401714, +38 098 6351714.
Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016
Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016
Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016
Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016
Golden Kite Україна на HANDMADE EXPO осінь 2016
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.4 TOP (opencartadmin.com)
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Швидка доставка

24-47 годин

Надійність

×

Надійність

гарантія якості товарів

Безкоштовна доставка

×

Безкоштовна доставка

для замовлення від 1000 грн.

Турбота про покупця

×

Турбота про покупця

ми любимо вас!

×

безкоштовна доставка

на суму від 1000 грн.

знижка 5% на наступну покупку

×

знижка 5% на наступну покупку

в обмін на фото готової роботи.

×
×