Мова  РУС УКР

Набори для вишивки бісером на натуральному холсті

Набори для вишивки бісером на натуральному холсті

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Історія кохання-1 AB-405 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і ..
600.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Історія кохання-2 AB-406 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і ..
636.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Історія кохання-3 AB-407 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і ..
564.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Білосніжний символ щастя AB-398 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Б..
624.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Будиночок на воді AB-415 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і ..
516.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Букет у вершкових тонах AB-400 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Ба..
744.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Дівочі мрії AB-429 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки ..
667.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Древо життя AB-317 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки ..
634.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Зоряна ніч AB-397 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки д..
588.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Мозаїчний слон AB-368 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нит..
664.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Обіймай AB-430 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки для ..
562.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Після дощу AB-411 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки д..
506.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Сонцебиття AB-363 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки д..
580.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Сяйво вірності AB-418 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нит..
487.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Три чесноти AB-423 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки ..
729.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Ферзь AB-329 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки для бі..
752.00грн.
Бренд: Абрис Арт
Набір для вишивки бісером на холсті Чарівність AB-404 Комплектація набору: - Натуральне художнє полотно з нанесеним зображенням-схемою; - Чеський бісер Preiosa; - Голки для бісеру; - інструкція Багет і нитки д..
696.00грн.

Швидка доставка

24-47 годин

Надійність

×

Надійність

гарантія якості товарів

Безкоштовна доставка

×

Безкоштовна доставка

для замовлення від 1000 грн.

Турбота про покупця

×

Турбота про покупця

ми любимо вас!

×

безкоштовна доставка

на суму від 1000 грн.

знижка 5% на наступну покупку

×

знижка 5% на наступну покупку

в обмін на фото готової роботи.

×
×